Rezerwacji kampera w CAMP STORY możesz dokonać na kilka sposobów:

  • poprzez formularz rezerwacyjny na naszej stronie
  • kontaktując się z nami telefonicznie: 500 112 119
  • pisząc do nas maila na adres: info@campstory.pl
  • osobiście w siedzibie CAMP STORY przy ul. Mazura 18 w Warszawie

Wynajmujący oraz każdy z kierowców musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat oraz mieć ukończone 28 lat.

Rezygnacja zgłoszona nie mniej niż 60 dni przed rozpoczęciem wynajmu będzie wiązała się z obciążeniem w wysokości 5% wartości rezerwacji.

Dla kolejnych okresów, zwrot opłaty rezerwacyjnej, kształtuje się w następujący sposób:
-30-59 dni – obciążenie wynosi 30%
-15-29 dni – obciążenie wynosi 70%
-14 dni i mniej – obciążenie wynosi 90%

W przypadku, gdy kamper nie zostanie odebrany w wyznaczonym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia, obciążenie wynosi 100% wartości rezerwacji.

Przed odbiorem kampera wynajmujący otrzyma szczegółowe szkolenie z zakresu obsługi kampera. Szkolenie trwa ok. godziny i może się odbyć zarówno w dniu wyjazdu, jak i kilka dni przed wyjazdem (do 7 dni przed wyjazdem).
Zarówno w dniu odbioru, jak i zwrotu kampera, spisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy.

Odbiór oraz zwrot kampera odbywa się w siedzibie CAMP STORY w Warszawie, przy ulicy Mazura 18. Istnieje także możliwość podstawienia kampera pod wskazany adres za dodatkową opłatą, wyliczaną indywidualnie.

Każdy kamper posiada pełne ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC/Assistance.

Tak, w niektórych kamperach dopuszczamy towarzystwo małego zwierzęcia domowego. Należy zapewnić mu bezpieczny przewóz kamperem, zgodnie z przepisami. Właściciel bierze pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody i zabrudzenia wyrządzone przez zwierzęta.

Nie, palenie jest kategorycznie zabronione w kamperze. Złamanie tego przepisu wiąże się z karą grzywny w wysokości 1000 pln.

Poruszając się przepisowo, kamper spala ok 10 litrów ropy na 100 km.

Poruszając się kamperem należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach: wysokość kampera to 330 cm, prześwit kampera to 15 cm, waga kampera nie powinna przekraczać 3,5 tony (wraz z załogą i bagażami na pokładzie).

Zbiornik z wodą można uzupełnić na kempingach, wybranych stacjach benzynowych oraz dedykowanych do tego miejscach.

Wybrane kampery premium wyposażone w filtr wody, zapewniają zapas wody nawet do 20 dni. 100 litrowy zbiornik wody w kamperze Standard+ powinien wystarczyć na ok 2 dni przy 4-5 osobach.

W kamperach Camp Story zamontowane są 2 butle gazowe, po 11 kg każda. Zapas gazu starcza zimą na ok 5 dni, a w okresie letnim nawet do 21 dni.

Tak, każdy z kamperów posiada gazowy system ogrzewania Truma. Dzięki temu niezależnie od warunków pogodowych w kamperze panuje optymalna temperatura.

Tak, każdy z kamperów posiada bagażnik, który pozwoli Wam zabrać ze sobą nawet 4 rowery.

W razie wypadku należy zawiadomić policję, która spisze protokół i udzieli pomocy. Jednocześnie należy niezwłocznie poinformować wynajmującego o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w dniu wyjazdu.

Kampera należy zwrócić w stanie nie gorszym niż w dniu odbioru.

Kaucja wynosi 5000 pln i zostanie zwrócona najemcy w terminie do 7 dni w przypadku braku szkód lub do 30 dni w razie zaistniałych szkód na pojeździe.